Sügis-talve üleminekukombekas topelt istmikusoojustusega

art. nr 24708 603

Ilmastikukindlast kangast valmistatud ülemineku kombinesoon on ideaalne valik sügis-talviseks ajaks, kui temperatuur jääb vahemikku -10 .. 5 kraadi! 

Active+ kombekas on ideaalne riietus kärus tehtavateks uinakuteks ja väiksemate külmakraadidega sügis-talviste õueskäikude nautimiseks. Kuna väikelapsed veedavad palju aega lumes mängides ning külmadel pindadel istudes, siis on istmikuosa topeltvooderdus suurepärane täiendus sügis-talvistele kombinesoonidele. Teibitud alaosa õmblused pakuvad niiskuse eest lisakaitset. Reguleeritavad jalakummid hoiavad sääreosa kindlalt jalanõu peal. Disainis kasutatud helkurdetailid⭐ muudavad lapse nähtavaks ka pimedamal ajal.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
Topelt istmikusoojendus on lapsele pehme ja mugav. Kui laps armastab kelgul istuda või naudib pikki jalutuskäike kärus, siis topeltvooderdusega kombinesoon on just Teile!
Teibitud alaosa õmblused lisavad tootele vetthülgavaid omadusi.
Varrukate otstesse, kraesse ning kapuutsi lisatud pehme karv on asendamatu detail üleriiete puhul, sest lapse õrn nahk ei hõõrdu vastu töödeldud ja tugevat pealiskangast. Kuna kroogitud varrukate voldid on ihu vastas ebamugavad, siis eelista seda unikaalset lahendust.

 

Suuruste tabel

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Osta lisaks