Tooteinfo

Lapsed õue mängima – iga ilmaga!

Active rõivaste valmistamisel on arvestatud Eestis ja Põhjamaades valitsevaid karme ilmastikuolusid, mis on asetanud toodetele eriti kõrged nõudmised. Selleks kasutatakse spetsiaalseid kõrgtehnoloogiliselt valmistatud kangaid, mis väldivad lapse külmetumist, on kulumiskindlad, veekindlad ja kergesti hooldatavad. Veekindlateks loetakse kangaid, mille veesamba kõrgus on vähemalt 3000 mm.

OÜ Lenne põhieesmärk tootearenduses on turvalisus, mugavus, praktilisus ja kerge hooldatavus.

Veepidavus
veesamba kõrgus 600 mm

Tuulepidavus
õhu läbilaskvus 0 l/m2s

Vee hülgavus ja mittemäärduvus
kanga pinnal DWR töötlus

NIISKUSKINDEL

Veepidavus
veesamba kõrgus 5000 mm

Hingavus
Auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h

Tuulepidavus
õhu läbilaskvus l/m2s

Vee hülgavus ja mittemäärduvus
kanga pinnal DWR töötlus

VEEKINDEL
VETTHÜLGAV
HINGAV
TUULEKINDEL

Veepidavus
veesamba kõrgus 10 000 mm

Hingavus
Auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h

Tuulepidavus
õhu läbilaskvus 0 l/m2s

Vee hülgavus ja mittemäärduvus
kanga pinnal DWR töötlus

VEEKINDEL
VETTHÜLGAV
HINGAV
TUULEKINDEL

Veepidavus
veesamba kõrgus 15 000 mm

Hingavus
Auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h

Tuulepidavus
õhu läbilaskvus 0 l/m2s

Vee hülgavus ja mittemäärduvus
kanga pinnal DWR töötlus

VEEKINDEL
VETTHÜLGAV
HINGAV
TUULEKINDEL

Sümbolite seletused

Aas helkuri kinnitamiseks.
Magamiskotiks muudetav kombinesoon.
Pükste sääreosas on spetsiaalne sisemine lumetõke, mis ei lase lund saapa sisse.
Teibitud alaosa õmblused lisavad tootele vetthülgavaid omadusi.
Varrukate otstesse, kraesse ning kapuutsi lisatud pehme karv on asendamatu detail üleriiete puhul, sest lapse õrn nahk ei hõõrdu vastu töödeldud ja tugevat pealiskangast. Kuna kroogitud varrukate voldid on ihu vastas ebamugavad, siis eelista seda unikaalset lahendust.
Stopperiga reguleeritav vöökoht on suurepärane viis piha rõhutamiseks või suure suuruse puhul tootele kuju andmiseks.
Topelt istmikusoojendus on lapsele pehme ja mugav. Kui laps armastab kelgul istuda või naudib pikki jalutuskäike kärus, siis topeltvooderdusega kombinesoon on just Teile!
Pealekeeratavad varrukaotsad pikendavad kandmisaega ehk ostes suurema suuruse saab panna käed (ja jalad) peitu ning lapse kasvades osta juurde kindad (ning papud).
Pehme naturaalkarv
Pehme ja õrn vooder on tehtud naturaalsest materjalist, milles on beebil mugav ja soe. Öko-Tex Standard 100 garanteerib, et tekstiil on turvaline, nahasõbralik ja see ei sisalda ohtlikke kemikaale.
Täispuuvillane vooder on sobilik ka allergikutele ning tundliku nahaga kasutajatele. Öko-Tex Standard 100 garanteerib, et tekstiil on turvaline, nahasõbralik ja ei sisalda ohtlikke kemikaale.
Pehme karvavooder
KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
VÄGA SOE ⁂ soojustus on hea valik külma ilmaga. Soovituslikud kandmistemperatuurid on -15..-1°C.
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Täidis 60% udusulg, 40% sulg
○Veepidavus: veesamba kõrgus 600 mm ○ Hingavus: auru läbilaskvus 600 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
Toote ülaosa Active ning alaosa ActivePlus kangast. Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niisukusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 5000/10000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 5000/10000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
MAGIC PRINT! Värvimuutva printmustriga trikotaažkangas muudab värvi päevavalguse käes ning taastab oma esialgsed toonid siseruumides.
92% puuvilla. Öko-Tex Standard 100 garanteerib, et tekstiil on turvaline, nahasõbralik ja ei sisalda ohtlikke kemikaale.
Toodetud Eestis. Kodumaal valmistatud toodetel on väiksem ökoloogiline jalajälg. Lisaks loob kodumaise toodangu tarbimine meie ühiskonda rohkem töökohti.
50% villa
100% fliisvooder
100% akrüül
Kõrvadele lisatud tuuletõke annab lisakaitset ka tuisuse ilma korral.
Kahtepidi kantav
100% villa
Antud mudelil on suurem avarus ja vabadus.
Softshell 10 000/10 000 kangas - veekindel, vetthülgav, hingav, tuulekindel
100% Puuvill
Softshell 10 000/10 000 kangas - veekindel, vetthülgav, hingav, tuulekindel. Lenne meriinovillane softshell ei sisalda kahjulikke aineid ja on tähistatud sertifitseeritud kvaliteedimärgisega. Meriinovill on elastne ning sobib aastaringseks kandmiseks. Soe ja hingav Lenne meriinovill aitab säilitada lapse keha jaoks parimat temperatuuri, pakkudes sooja ning aidates vältida higistamist. Meriinovilla on kerge hooldada, sest see ei vaja sagedast pesu.
Väga paksust meriinolõngast kootud tooted on soojad ja pehmed. Lenne meriinovill ei sisalda kahjulikke aineid ja on tähistatud sertifitseeritud kvaliteedimärgisega. Meriinovill on elastne ning sobib aastaringseks kandmiseks. Soe ja hingav Lenne meriinovill aitab säilitada lapse keha jaoks parimat temperatuuri, pakkudes sooja ning aidates vältida higistamist. Meriinovilla on kerge hooldada, sest see ei vaja sagedast pesu.
50% meriinovill
100% Orgaaniline puuvill
92% puuvillane vooder
Puuvillasamet
Sisseõmmeldud traksid
Materjal on täielikult vetthülgav tänu polüuretaankatte kombinatsioonile ja keevitatud õmblustele, mis tähendab, et puuduvad nõelaaugud, kuhu vesi võib tungida.
Helkurkangas , pimedas helkiv print kangal muudab hämara lasteaia- või koolitee oluliselt turvalisemaks
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -25..-5°C.
Meriinovillane vooder ei sisalda kahjulikke aineid ja on tähistatud sertifitseeritud kvaliteedimärgisega. Soe ja hingav Lenne meriinovill aitab säilitada lapse keha jaoks parimat temperatuuri, pakkudes sooja ning aidates vältida higistamist.

Active tooted on:

 • kaalult kerged;
 • tuulekindlad ja soojad;
 • hingavad;
 • vettpidavad (veekindlus algab alates 3000 mm-st.);
 • vastupidavad;
 • turvalised;
 • omanäolise disainiga;
 • kergesti hooldatavad.

Toodete hooldamine:

 • enne pesemist sulgeda lukud ja käristid;
 • järgida pesumärgil olevat pesemistemperatuuri;
 • mitte leotada, värv võib laiali valguda;
 • vältida pesupulbri üledoseerimist;
 • loputusvahendit ei ole vaja kasutada;
 • pesuvalgendajat mitte kasutada;
 • järgida kuivatus- ja triikimisjuhendit;
 • mitte kuivatada radiaatoril või kuivatuskapis;
 • lasta tootel vabalt kuivada.