Tumehall meriinovillane beebimüts puuvillafliisist voodriga

art. nr 24589 390

“Seda toodet soovitavad Lenne disainerid sinu talvebeebile.”

Soe ja hingav meriinovillane kiht aitab säilitada lapse pea jaoks parimat temperatuuri, hoides sooja ning aidates vältida higistamist.

Meriinovillasel mütsil on pehme puuvillafliisist vooder ja paeltega müts püsib kindlalt peas ja beebi kõrvad ei lähe paljaks. Kahekihiline soe müts sobib kandmiseks sügis-talvisel ajal, kui tajutav temperatuur jääb vahemikku -25°C..0°C. Temperatuurisoovituse puhul arvesta kindlasti ka tuulekülmaga.

Väga paksust meriinolõngast kootud tooted on soojad ja pehmed. Lenne meriinovill ei sisalda kahjulikke aineid ja on tähistatud sertifitseeritud kvaliteedimärgisega. Meriinovill on elastne ning sobib aastaringseks kandmiseks. Soe ja hingav Lenne meriinovill aitab säilitada lapse keha jaoks parimat temperatuuri, pakkudes sooja ning aidates vältida higistamist. Meriinovilla on kerge hooldada, sest see ei vaja sagedast pesu.
Toodetud Eestis. Kodumaal valmistatud toodetel on väiksem ökoloogiline jalajälg. Lisaks loob kodumaise toodangu tarbimine meie ühiskonda rohkem töökohti.
Suuruste tabel

19.90

Osta lisaks