Active+ talvekomplekt

art. nr 24340 3308
Ilus ja ilmastikukindel talvekomplekt!❄️

Efektse mustriga soe jope koos klassikaliste ühevärviliste talvepükstega on ilus ja praktiline talvine õuekomplekt. ActivePlus kangast valmistatud komplekt on vastupidav ning tuule- ja vihmakindel. Soe vooder lubab istuda muretult lumehanges või veeta tunde suusa- ja kelgumäel. Reguleeritavate traksidega püksid hoiavad lapse selja soojas isegi suures mänguhoos. Talvekomplekti disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal talvel. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Aas helkuri kinnitamiseks.
Varrukate otstesse, kraesse ning kapuutsi lisatud pehme karv on asendamatu detail üleriiete puhul, sest lapse õrn nahk ei hõõrdu vastu töödeldud ja tugevat pealiskangast. Kuna kroogitud varrukate voldid on ihu vastas ebamugavad, siis eelista seda unikaalset lahendust.

 

 

Suuruste tabel

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Osta lisaks