Väikeste tüdrukute ilmastikukindel kevad-sügis komplekt

art. nr 24211 1277
Imelise mustriga tüdrukute Active kangast ilmastikukindel komplekt sobib ideaalselt kevad-sügis hooajal õues kandmiseks

Ilmastikukindlast Active kangast komplekt sobib ideaalselt väiksematele tüdrukutele, kes armastavad õues palju liikuda ning ei pelga märga ilma. Veekindla pinnakattega kangas on vastupidav ja mugav, kuna kaitseb tuule ja vihma eest, ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist, säilitades oma algsed omadused. Kandes jope all komplekti kuuluvaid ActivePlus kangast tuule- ja vihmakindlaid traksipükse, on see ideaalne valik igapäevasteks õuemängudeks. Toote disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal ajal. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti.

Toote ülaosa Active ning alaosa ActivePlus kangast. Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niisukusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 5000/10000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 5000/10000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)

SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine

Aas helkuri kinnitamiseks.

Suuruste tabel

119.90

Osta lisaks