Meriinovillase voodriga kevad-sügis kombekas

art. nr 24202 1211
Soe ja hingav meriinovillane vooder toote kehaosas aitab säilitada kombeka sees parimat temperatuuri, hoides last soojas ning aidates vältida higistamist.

Kerge ActivePlus kangast kevadkombekas imikutele ja väikelastele. Lahti ja kinni keeratavad fold-over sääre- ja varrukaotsad pikendavad kombeka kasutusiga. Kaks esilukku annavad vajalikku avarust nii vankris, kui ka turvahällis magava lapse riietamiseks. Pimedas helkiv helkurkangas ning disainis kasutatud helkurdetailid muudavad lapse nähtavaks ⭐

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Pealekeeratavad varrukaotsad pikendavad kandmisaega ehk ostes suurema suuruse saab panna käed (ja jalad) peitu ning lapse kasvades osta juurde kindad (ning papud).
Helkurkangas , pimedas helkiv print kangal muudab hämara lasteaia- või koolitee oluliselt turvalisemaks

 

Suuruste tabel

94.90

Osta lisaks