Active+ talveparka

art. nr 23672 602
Ilmastikukindlast ActivePlus kangast soe ja praktiline talveparka ❄️

Ühevärviline talveparka on lihtne, kuid väga kihvti kapuutsikarva ning pikendatud tagasikeeratava kraega. ActivePlus kangast valmistatud parka tagab maksimaalse mugavuse igal ajal, kuna seda iseloomustab kõrge veekindlus ja hingavus. Veekindla pinnakattega kangas kaitseb tuule, vihma ja lume eest, ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist, säilitades oma algsed omadused. Parka esiküljel on kaks sügavat trukiga taskut ning kaks lukuga suletavat diagonaalset taskut. Varruka otsad on reguleeritavad trukk-kinnise abil.

176: varruka pikkus (kaenla alt) 49 cm, üldpikkus 98 cm , vööümbermõõt 114 cm

182: varruka pikkus (kaenla alt) 52 cm, üldpikkus 100 cm, vööümbermõõt 118 cm

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
VÄGA SOE ⁂ soojustus on hea valik külma ilmaga. Soovituslikud kandmistemperatuurid on -15..-1°C.
Varrukate otstesse, kraesse ning kapuutsi lisatud pehme karv on asendamatu detail üleriiete puhul, sest lapse õrn nahk ei hõõrdu vastu töödeldud ja tugevat pealiskangast. Kuna kroogitud varrukate voldid on ihu vastas ebamugavad, siis eelista seda unikaalset lahendust.
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

258.90

Osta lisaks