Poiste karvavoodriga Active+ talveparka

art. nr 23369A 670

Kihvti karvaga ja karvavoodriga parka ilmastikukindlast ActivePlus kangast!

Ühevärviline mustjashall poiste talveparka on lihtne, kuid väga kihvti krae ning kapuutsikarvaga. Kapuutsi sees on soe karvavooder ja kapuutsi äärne karv on nööpidega eemaldatav. ActivePlus kangast parka tagab maksimaalse mugavuse igal ajal, kuna seda iseloomustab kõrge veekindlus ja hingavus. Veekindla pinnakattega kangas kaitseb tuule, vihma ja lume eest, ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist säilitades oma algsed omadused.  Parka esiküljel on kaks klapptaskut ning kaks rinnataskut, toote varrukasuud saab reguleerida takja kinnise abil ja soe fliis varrukas takistab külma sisse pugemist !

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Pehme karvavooder
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

143.90159.90

Osta lisaks