Metalse läikega pikem talvejope

art. nr 23362 042
Avara lõikega soe talvejope leiab kasutust igas olukorras!

Luksuslikust metalse läikega kangast valmistatud ühevärviline mantel on universaalne talveriie, mis sobib kooli, linna, teatrisse, metsa, kelgumäele. Vastavalt olukorrale saab mantli alla lisada kas talvepüksid, teksapüksid või retuusid ja tulemuseks on igaks olukorraks sobilik laitmatu väljanägemine.

○Veepidavus: veesamba kõrgus 600 mm ○ Hingavus: auru läbilaskvus 600 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Pehme karvavooder
Varrukate otstesse, kraesse ning kapuutsi lisatud pehme karv on asendamatu detail üleriiete puhul, sest lapse õrn nahk ei hõõrdu vastu töödeldud ja tugevat pealiskangast. Kuna kroogitud varrukate voldid on ihu vastas ebamugavad, siis eelista seda unikaalset lahendust.
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

149.90

Osta lisaks