Sportlik kevadjope

art. nr 23263 457
Kõrge kaeluse ja ilmastikukindlast ActivePlus kangast Le-Company jope on hea valik kooli, trenni või sõpradega välja minekuks!

Taskutesse pistetud tähtsamate asjade leidmine on kandja jaoks üli mugav tänu sügavale lukuga suletavatele küljetaskutele ning kahele trukiga suletavale rinnataskule.

KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

109.90

Osta lisaks