Kevadjope aktiivsele noorele

art. nr 23262A 670
Ilmastikukindlast ActivePlus kangast Le-Company jope sobib suurepäraselt kooli, trenni või sõpradega välja minekuks. Taskutesse pistetud tähtsamate asjade leidmine on kandja jaoks üli mugav tänu sügavale lukuga suletavale rinnataskule ning kahele lukuga suletavale küljetaskule. Ootamatute vihmahoogude puhul pakuvad kaitset ka tugevast kangast kõrge kaelus ning tuule- ja veekindel kapuuts. Parka kangas ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist, säilitades oma algsed omadused.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

Original price was: 109.90€.Current price is: 82.43€.

Osta lisaks