Tüdrukute Active+ kevadparka

art. nr 23227 605
Ilmastikukindlast ActivePlus kangast valmistatud pikendatud seljaosaga kevadparka on praktiline ja ilus ⭐

Ilmastikukindlast ActivePlus kangast Lenne tüdrukute parka on ideaalne üleriie varakevadest hilissügiseni. Universaalne lõige sobib suurepäraselt soojemate traksipükste, teksapükste või kleidiga. Veekindla pinnakattega kangas kaitseb kandjat tuule ja vihma eest, ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist säilitades oma algsed omadused.  Parka esiküljel on kaks trukiga suletavat taskut. Helkurdetailid teevad lapse nähtavaks ka pimedamal ajal.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.

 

Suuruste tabel

Original price was: 89.90€.Current price is: 62.93€.

Osta lisaks