Meriinosisuga Softshell kevad-sügis kombekas

art. nr 23207BC 910
Soe ja hingav meriinovill aitab säilitada kombeka sees parimat temperatuuri, hoides last soojas ning aidates vältida higistamist.

Mugav Softshell kangas hoiab eemal külma, tuule ja vihma, pakkudes samal ajal lapsele maksimaalset liikumisvabadust. Vastupidavast ilmastikukindlast ActivePlus kangast põlvede- ja istmikuosa annavad lisakaitset niiskuse eest ja pikendavad toote kasutusaega. Soovituslik kandmistemperatuur on alates +8°C. Toode on slim mudel, kui soovite varu siis palume valida number suurema toote.

Kerge kombekas on universaalne riietus, mis sobib suurepäraselt mänguplatsile, poodi ja jalutuskäigule. Kombinesoonil on lukuga suletav küljetasku, kuhu mahub taskurätipakk või pisike suupiste. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti. Toote disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal ajal.

Softshell 10 000/10 000 kangas - veekindel, vetthülgav, hingav, tuulekindel. Lenne meriinovillane softshell ei sisalda kahjulikke aineid ja on tähistatud sertifitseeritud kvaliteedimärgisega. Meriinovill on elastne ning sobib aastaringseks kandmiseks. Soe ja hingav Lenne meriinovill aitab säilitada lapse keha jaoks parimat temperatuuri, pakkudes sooja ning aidates vältida higistamist. Meriinovilla on kerge hooldada, sest see ei vaja sagedast pesu.
Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
Suuruste tabel

73.43

Osta lisaks