Ilmastikukindel Active+ kevadkombinesoon

art. nr 23207 229
Ei ole olemas halba ilma, kui sul on õiged riided.

Vihma- ja tuulekindel ActivePlus kangast kombinesoon on ideaalne lastele, kes armastavad õues palju liikuda ning ei pelga märga ilma 🥰. Veekindla pinnakattega kangas on vastupidav ja mugav, kuna kaitseb tuule ja vihma eest, ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist säilitades oma algsed omadused. Teibitud alaosa õmblused parandavad veelgi kombinesooni vetthülgavaid omadusi. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti. Toote disainis kasutatud helkurdetailid muudavad lapse nähtavaks ka pimedal ajal. Reguleeritavad ja eemaldatavad jalakummid hoiavad pükste sääreosa kindlalt jalanõu peal.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Teibitud alaosa õmblused lisavad tootele vetthülgavaid omadusi.
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

Original price was: 84.90€.Current price is: 63.68€.

Osta lisaks