Helkurkangast vest-jope igaks aastaajaks

art. nr 22766 5203
Soe helkurkangast Le-Company vest muutub varrukate lisamisel praktiliseks talvejopeks!

Ilmastikukindlast helkurkangast valmistatud sportlik vest-jope on tõeliselt praktiline ja multifunktsionaalne üleriie. Eemaldatavad varrukad pakuvad jopele kasutusvõimalust väga erinevatel temperatuuridel. Helkurkangast vestil on eemaldatav ilmastikukindel kapuuts. Pimedas helkiv kangas ning disainis kasutatud helkurdetailid muudavad hämara koolitee ja õhtused väljaskäigud oluliselt turvalisemaks. Kaks lukuga suletavat taskut mahutavad mugavalt telefoni ja koduvõtmed.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Aas helkuri kinnitamiseks.
Varrukate otstesse, kraesse ning kapuutsi lisatud pehme karv on asendamatu detail üleriiete puhul, sest lapse õrn nahk ei hõõrdu vastu töödeldud ja tugevat pealiskangast. Kuna kroogitud varrukate voldid on ihu vastas ebamugavad, siis eelista seda unikaalset lahendust.
Suuruste tabel

Original price was: 130.90€.Current price is: 91.63€.

Osta lisaks