Kaks-ühes vest-mantel helkurkangast

art. nr 22762A 6010
Mantel on valmistatud silmatorkavast helkurkangast!

Pehmest ning ilmastikukindlast materjalist tüdrukute mantel on klassikalise ning naiseliku lõikega. Mantli esiküljel on kaks lukuga taskut, kuhu panna koduvõtmed ja telefon.  Mantli disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal talvel. Mantlil on trukkidega eemaldatav kapuuts ja eemaldatavad varrukad. Toodet saab kanda ka vestina.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Aas helkuri kinnitamiseks.

 

Suuruste tabel

Original price was: 140.90€.Current price is: 98.63€.

Osta lisaks