Fliisvoodriga vihmakomplekt

art. nr 22731 122
Supermõnus laste vee- ja tuulekindel vihmakomplekt fliisvoodriga, millega on ka tujukate ilmadega lõbus ning tore õues mängida

Komplekt on vastupidavast vee- ning tuulekindlast, kummisest materjalist, mis on mugav ja pehme ning väga vastupidav. Vihmajopel on varrukaotstes, kapuutsiservas ning küljel sissetöödeldud kummipael mis hoiavad toote kindlalt ümber keha. Jopel on voodriks mõnus pehme fliiskangas, pükstel fliisvooder puudub ! Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti. Komplekt on täielikult vetthülgav tänu polüuretaankatte kombinatsioonile ja keevitatud õmblustele, mis tähendab, et puuduvad nõelaaugud, kuhu vesi võib tungida. Vihmapüksid on kõrge pihaosaga ja reguleeritavad traksikummide abil. Traksipükste allääres on eemaldatavad jalakummid ja pükse saab reguleerida kitsamaks – laiemaks küljel oleva trukk kinnise abil. Arvukad helkurdetailid toodetel lubavad kandjat alati hämaras märgata ⭐. Komplekt sobib igapäevaseks sõbraks vihmastel ilmadel kus maapind on porine ja maas loigud.

Materjal on täielikult vetthülgav tänu polüuretaankatte kombinatsioonile ja keevitatud õmblustele, mis tähendab, et puuduvad nõelaaugud, kuhu vesi võib tungida.
100% fliisvooder
Suuruste tabel

69.90

Osta lisaks