Sametkombe meriinovillase voodriga

art. nr 22602A 229
Soe ja hingav meriinovill aitab säilitada kombeka sees parimat temperatuuri, hoides last soojas ning aidates vältida higistamist.

Meriinovillase voodriga ja pehme puuvillasametiga kaetud kombinesoon on õmmeldud turvalisest Öko-Tex 100 märgisega kangast. Pehme ja nahasõbralik kombinesoon on ideaalne autosõitudeks ning jahedateks suveõhtuteks. Meriinovillane vooder aitab hoida kombinesooni sees lapse keha jaoks ideaalset temperatuuri ning vältida higistamist. Kombinesooni suurust on mugav reguleerida avatavate või peale keeratavate varruka- ja sääreotste abil. Pikalt avanev lukk muudab riietumise lihtsaks. Soojas vankris magades saab kombekat kasutada ka kevadel ning sügisel või talvel õuekombeka aluse lisakihina.

Meriinovillane vooder ei sisalda kahjulikke aineid ja on tähistatud sertifitseeritud kvaliteedimärgisega. Soe ja hingav Lenne meriinovill aitab säilitada lapse keha jaoks parimat temperatuuri, pakkudes sooja ning aidates vältida higistamist.
Pealekeeratavad varrukaotsad pikendavad kandmisaega ehk ostes suurema suuruse saab panna käed (ja jalad) peitu ning lapse kasvades osta juurde kindad (ning papud).
Toodetud Eestis. Kodumaal valmistatud toodetel on väiksem ökoloogiline jalajälg. Lisaks loob kodumaise toodangu tarbimine meie ühiskonda rohkem töökohti.
Suuruste tabel

67.90