Le-Company tüdrukute talveparka helkurkapuutsiga

art. nr 22364 603

Ilmastikukindlast ActivePlus kangast soe ja ilus tüdrukute talveparka.

Avara lõikega talveparka teevad eriliseks helkurkangast lisatud detailid. Helkurkangast kapuuts on lukuga eemaldatav. ActivePlus kangast valmistatud parka tagab maksimaalse mugavuse igal ajal, kuna seda iseloomustab kõrge veekindlus ja hingavus. Veekindla pinnakattega kangas pakub kaitset tuule, vihma ja lume eest, ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist, säilitades oma algsed omadused. Tuisu ja tormi eest kaitsevad kandjat kihv kapuutsikarv ning pikendatud tagasikeeratav krae.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Aas helkuri kinnitamiseks.

 

Suuruste tabel

137.90

Osta lisaks