Tüdrukute Active+ kevadparka

art. nr 22265 101
Ilmastikukindlast ActivePlus kangast Le-Company parka on super valik iga tuju ja ilmaga! Veekindla pinnakattega kangas kaitseb kandjat tuule ja vihma eest, ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist, säilitades oma algsed omadused. Tütarlapselikku liivakella figuuri rõhutav klassikaline lõige sobib ideaalselt kooli, teatrisse või vabaõhukontsertile. Tänu kõrgele kaelusele ningilmastikukindlale kapuutsile on hoolikalt sätitud välimus selfie-väärne ka tüütute tuulte ja vihmahoogude korral. Varrukaid on võimalik reguleerida takjakinnituse abil. Toote disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal ajal.

Modelli pikkus: 146 cm

Modell kannab suurust 140

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.

 

Suuruste tabel

Original price was: 119.90€.Current price is: 71.94€.

Osta lisaks