Ruudukangast väikese tüdruku kevadjope

art. nr 22208 4444
Pilkupüüdev satsikestega kevadjope 😍

Õhuke ja kerge satsilise servaga pikem jope on iga pisikese tüdruku lemmik! Jopel on ees kaks pisemat taskut. Volangidega ääristatud alumine serv ja kapuutsi äär muudavad toote eriti tütarlapselikuks. Õhem vatiinivooder pakub kaitset jahedamate ilmade puhul. Helkurdetailid muudavad lapse nähtavaks ka pimedamal ajal. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine

 

Suuruste tabel

Original price was: 69.90€.Current price is: 41.94€.

Osta lisaks