Ilmastikukindel kevad-sügis kombinesoon

art. nr 22206 1733
Imelise mustriga ja vahva satsiga kevadkombinesoon pisikesele printsessile

Ilmastikukindel kombekas sobib hästi nii lasteaia hoovis tegutsemiseks kui ka vihmasel päeval mänguväljaku nautimiseks. Trükikangas peidab väiksemad plekid ning näeb hea välja ka peale porist ilma. Kombinesooni ülaosas kasutatud Active ja alaosa ActivePlus kangad tagavad maksimaalse mugavuse igal ajal, kuna neid iseloomustab kõrge veekindlus ning hingavus. Kombeka küljel olevasse lukuga suletavasse taskusse saab pista vajadusel kindad või õuest korjatud pisemad aarded 😊. Teibitud alaosa õmblused parandavad veelgi riietuse vetthülgavaid omadusi. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti. Toote disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal ajal.

Toote ülaosa Active ning alaosa ActivePlus kangast. Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niisukusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 5000/10000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 5000/10000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Teibitud alaosa õmblused lisavad tootele vetthülgavaid omadusi.
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

Original price was: 79.90€.Current price is: 47.94€.

Osta lisaks