Meriinovillane lillakasroosa müts puuvillafliisist voodriga

art. nr 21588 122
Soe ja hingav meriinovillane kiht aitab säilitada lapse pea jaoks parimat temperatuuri, hoides sooja ning aidates vältida higistamist.

Meriinovillasel mütsil on pehme puuvillafliisist vooder ja kaks uhket kunstkarusnahast tutti. Laupa kattev lõige näeb välja imearmas ning pakub tuule ja külma eest kaitset imikute õrnale otsmikule. Kahekihiline soe müts sobib kandmiseks sügis-talvisel ajal, kui temperatuur jääb vahemikku +5 kuni -10°C.

Väga paksust meriinolõngast kootud tooted on soojad ja pehmed. Lenne meriinovill ei sisalda kahjulikke aineid ja on tähistatud sertifitseeritud kvaliteedimärgisega. Meriinovill on elastne ning sobib aastaringseks kandmiseks. Soe ja hingav Lenne meriinovill aitab säilitada lapse keha jaoks parimat temperatuuri, pakkudes sooja ning aidates vältida higistamist. Meriinovilla on kerge hooldada, sest see ei vaja sagedast pesu.
Toodetud Eestis. Kodumaal valmistatud toodetel on väiksem ökoloogiline jalajälg. Lisaks loob kodumaise toodangu tarbimine meie ühiskonda rohkem töökohti.
Suuruste tabel

32.90

Osta lisaks