Poiste kevadparka

art. nr 21263A 987
Lenne Denim Black Collection
Ilmastikukindlast kangast parka on hea valik igas olukorras. Klassikaline lõige ja soliidsed toon toonis valitud detailid võimaldavad seda kanda nii piduliku kui ka teksapükste juurde sobiva igapäevase ülerõivana. Salakavalatel kevad-sügisestel ilmadel ei lase pikendatud seljaosa kehale külma ligi. Ootamatute vihmahoogude puhul pakuvad lisakaitset tugevast kangast kõrge kaelus ning tuule- ja veekindel kapuuts.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

Original price was: 99.90€.Current price is: 49.95€.