Tagasi blogisse

Ägedad multifunktsionaalsed beebitooted, millest sa ilmselt veel kuulnud ei ole!

Kas oled ka üks nendest tulevastest emadest, kes ostab juba enne beebi sündi hulganisti vingeid kostüüme ja armsaid susse kappi ootama? See on okei! Kui aga beebi päriselt kohal on, siis tõenäoliselt hakkad puudust tundma tõeliselt kvaliteetsetest, lihtsasti puhastatavatest, mugavatest ja multifunktsionaalsetest toodetest. Siit leiad 4 värske lapsevanema lahutamatut abimeest, millest sa tõenäoliselt veel kuulnud ei ole!

  1. Lenne suured ja pimedas helendavad vankrikindad

Beebit autoga sõidutates on üheks olulisemaks märksõnaks ilmselgelt turvalisus. Lennel on aga ägedad turvavööavadega beebitekid, mille abil saab laps teki all mõnusalt soojas olla, ilma et tuleks turvahälli rihmade pärast muretseda. Tänu avadele beebiteki sees saab turvahälli rihmad võimalikult lapse keha lähedalt kinnitada. Tekk on ka nahasõbralik ja lihtsasti hooldatav, seega selle all võib mõnuleda ka õrnema nahaga beebi.

Multifunktsionaalsus on ka selle toote puhul võtmesõnaks – kombekal on lukkude abil võimalik muuta nii välimust kui ka kasutusviisi. Vankribeebi riietamiseks on mugav kasutada kottkombinesooni varianti, et ei peaks tüütult pusima ja beebi jalgu sääreosade sisse toppima. Imelihtsalt saab aga kombekat kasutada ka tavalise kombinesoonina, millel on 2 säärt kenasti olemas – vali ise, kumba soovid.

Beebi esimesteks elukuudeks on kõige parem kasutada imikute kottkombinesooni, tänu millele on isegi magavat last imelihtne riietada (see on see ilma säärteta variant). Lisaks on ka selle kottkombe sees turvavööavad, mis lihtsustavad beebi turvahälli kinnitamist ning turvavöö rihmad saavad joosta vastu lapse keha. Turvaline ei pea ilmtingimata olema igav!

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga