Helkurkangast ilmastikukindel Active+ kevad-sügis kombekas

art. nr 23205 3357
Helkurkangast ülaosaga väikeste poiste kevad-sügis kombekas!

Mugav ja ilmastikukindel kombinesoon sobib lastele, kes armastavad õues palju liikuda ning ei pelga märga ilma. ActivePlus kangas kaitseb vihma ja tuule eest ning õhem vatiinvooder lisab soojust jahedama temperatuuri puhul. Teibitud alaosa õmblused aitavad lapse riietel kuivaks jääda ka suuremas mänguhoos. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti. Reguleeritavad ja eemaldatavad jalakummid hoiavad sääreosa kindlalt jalanõu peal. Toote disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal ajal.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Teibitud alaosa õmblused lisavad tootele vetthülgavaid omadusi.
Aas helkuri kinnitamiseks.

 

Suuruste tabel

79.90

Osta lisaks