Ilmastikukindel kevad-sügis kombekas

art. nr 22215 622
Ei ole olemas halba ilma, kui sul on õiged riided!

Hea istuvusega kombinesoon sobib lastele, kes armastavad õues palju liikuda ning ei pelga märga ilma. Lisaks väga heale vihma- ja tuulekindlusele pakub jahedamate ilmade puhul lisasoojust ka kerge vatiinvooder. Tumedam alumine pool aitab vähendada tülikaid pesukordi, kuna peidab väiksemad plekid ning see näeb hea välja ka peale porist päeva. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti. Teibitud alaosa õmblused aitavad lapse riietel kuivaks jääda ka suuremas mänguhoos. Toote disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal ajal.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Teibitud alaosa õmblused lisavad tootele vetthülgavaid omadusi.
Stopperiga reguleeritav vöökoht on suurepärane viis piha rõhutamiseks või suure suuruse puhul tootele kuju andmiseks.
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

Original price was: 94.90€.Current price is: 56.94€.

Osta lisaks