Ülisoe helkurkangast talvemantel

art. nr 21362 1061
Ülilahe pikendatud krae on noorte vaieldamatu lemmik!

Eriti sooja voodriga talvemantel on valmistatud pimedas helkivast kangast, mis teeb kandja liikluses nähtavamaks ka hämaratel hommikutundidel ning pimedatel talveõhtutel. Pikendatud krae pakub kaitset tuule eest ning lisab mantlile suursugusust. Tootel on softshell kangast eemaldatav kapuuts. Mantlil on kaks sügavat lukuga taskut, kuhu panna koduvõtmed ja telefon.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Aas helkuri kinnitamiseks.

 

Suuruste tabel

Original price was: 118.90€.Current price is: 59.45€.