Tagasi blogisse

Lõbus mustriseletaja tüdrukutele: suviselt vallatud rõivad

Suvi on ideaalne aeg rõõmsate ja värvikate mustrite kandmiseks, eriti kui tegemist on lasteriietega. Lenne pakub tüdrukutele ägedat valikut mustrilisi riideid, mis lisavad särtsakust suvistesse seiklustesse ja vahvatesse ettevõtmistesse. Tutvu erinevate mustritüüpidega ja valige koos lapsega oma lemmikud välja!

Lillemustrid kannavad endas tüdrukulikku mängulisust

Lillemustreid kandes saavad tüdrukud end tõeliste suveprintsessidena tunda. Lenne kasutab tüdrukutele mõeldud rõivastel mitmesuguseid lilleprinte, alates suurtest lopsakatest õitest kuni armsate väikeste pungadeni. Kuna mustrid on värvilised, saab lillelistes rõivastes edukalt nii mänguväljakul mändiga kui ka põllul ringi lipata, isegi plekid kipuvad mustrite virrvarris märkamatuks jääma. Samas sobivad armsad lillelised kleidid, seelikud ja peapaelad ka tähtsate ürituste väisamiseks, kus värviküllastes õitemustrites särada.

Triibud ja täpid

Kui sinu tütar eelistab aga kirjude lillemustrite asemel rahulikumaid ja neutraalsemaid kombinatsioone, vali täpid, triibud või geomeetrilised mustrid. Täpid ja triibud kannavad endas ajatut särtsu ja sobivad nii pisematele tirtsudele kui ka suurtele tüdrukutele. Neutraalsemate  mustritega tuunikad ja kleidikesed sobivad kaaslaseks nii randa kui ka koduaeda, samas kui põnevad detailid mõjuvad ägedalt ka spordiriietel ja matkaretuusidel.

Loomad ja rannariided

Lillede, triipude ja täppide kõrval mõjuvad armsalt ka looma- ja linnumustrid. Kui sinu laps on suur loomasõber, tunneb ta hobustega kleidist või liblikatega seelikust kindlasti suurt rõõmu.  Rannapäevadeks sobivad ideaalselt veel merekarpide või ookeanilainetega kleidikesed, lühikesed püksid ning rannamütsid. Mahedad toonid ja suvised detailid mõjuvad kergelt ja tüdrukulikult ning pakuvad kandmisrõõmu kõrval ka silmailu nii lapsele kui tema vanematele.

Suveriiete valimise ABC

Lapsele suveriideid valides tasub laias laastus mõelda kolmele põhisammule:

• missugused värvikombinatsioonid ja mustrid sulle või sinu lapsele meeldivad – tasub silmas pidada ka seda, et kuumadel suvepäevadel võib heledates riietes mõnusam olla, sest tume tõmbab tugevalt päikest ligi

• kangas peaks olema hingav ja looduslik, nagu puuvill või lina, et laps end mugavalt tunda saaks ja liialt ei higistaks

• välja tasub otsida just need tooted ja lõiked, milles ka ise end mugavalt tunneksid – lõigete puhul tasub taas mõelda paremale õhuringlusele, et laps kuumade suveilmadega siiski vabalt hullata saaks.

Olgu tegemist rannapäeva või spordilaagri seiklusega, armsad mustrilised suverõivad muudavad iga – nii väikese kui suure – tüdruku suvised hetked värvikaks ja nauditavaks.

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga