Tagasi blogisse

Kuidas kaitsta last suviselt kuuma päikese eest?

Kui suvised soojakraadid koputavad juba vaikselt uksele, ent lapsele sobiva peakatte leidmine tekitab raskusi, siis heida pilk Lenne lastemütsidele. Lenne on välja töötanud laia valiku suviseid mütsimudeleid nii suurematele kui pisematele, mis vastavad nii moe- kui ka praktilisuse nõuetele.

Paeltega suvemüts ja suvekaabu

Paeltega suvemüts ja paeltega suvekaabu on suurepärased valikud neile, kes otsivad mütse, mis kaitseksid efektiivselt päikese eest ka nägu ning näeksid samal ajal apetiitsed välja. Nii suvemütsi laiem serv kui ka kaabu veelgi põhjalikumalt nägu kaitsev äär muudavad päikese käes mängimise lapsele turvaliseks ning lõua alt reguleeritavad paelad tagavad, et müts püsib kindlalt peas ka tuulisema ilmaga.

Pearätik ja peapael

Pearätik ja peapael sobivad lastele, kes igatsevad midagi lihtsat ja mugavat. Pearätik kaitseb lapse nägu turvaliselt päikese eest, seega kui laps peab räti etteulatuvat nokka tülikaks, sobib talle tõnäoliselt ideaalselt ilma nokata pearätik. Tüdrukute lemmikuks võib osutuda aga armas peapael, mis kõrvad tuule eest peidus hoiab ning veetleva lipsuga kaunistatud on.

Lipsuga suvemüts

Lipsuga suvemüts on ehe näide esteetilisuse ja praktilisuse põimumisest. Lisaks sellele, et sinu väike preili tunneb end selle suvise mütsiga ilmselt tõelise printsessina, on müts ka väga naha- ning soojade suveilmade sõbralik. Kõik Lenne suvemütsid on valmistatud naturaalsest puuvillasest kangast ning toodetud siinsamas Eestis. Lipsuga suvemütse on Lenne mütsivalikus pea iga mustri ja värvitooniga ning laialdase suuruste valikuga.

Lipsuga suvemüts

Õhuke puuvillane sõlmega müts

Õhuke puuvillane sõlmega müts on stiilne, ent samas ka väga praktiline lahendus. Lihtne disain koos vahva sidumissõlmega võimaldab mütsi sügavust igal ajal kohandada ja lapsele mugavamaks muuta. Ka sõlmega müts – ning kõik ülejäänud mütsid – on kodumaal toodetud ning valmistatud nahasõbralikust puuvillakangast, seega ei ähvarda nad lapse nahale mingit ohtu.

Õhuke puuvillane lastemüts

Igapäevaseks kasutamiseks sobib imehästi just õhuke puuvillane lastemüts. Kuigi mütsi lõige on klassikaline, ilmestavad neid põnevates värvikombinatsioonides disainid, seega leiab iga laps just enda isikupära ja maitse järgi lemmiku. Mütse on laias valikus nii poistele kui tüdrukutele ning õhuke puuvillamaterjal tagab, et laps tunneb end mugavalt ka kõige kuumemal suvepäeval.

Puuvillane nokaga müts ja nokaga pearätik

Puuvillane nokaga müts on klassikaline valik aktiivsetele lastele, kes veedavad palju aega väljas. Nokk kaitseb silmi päikese eest, muutes selle ideaalseks kaaslaseks rannas või mänguväljakul. Ühekihiline praktiline nokaga müts on valmistatud venivast trikotaažkangast ning ei aja kandjat higistama ega tekita nahaärritusi või sügelust.

Samuti kaitseb päikese eest silmi ka pehme ja nahasõbralik nokaga pearätik, mis laseb tuulel ka veidi juustes sasida. Veniv rätik püsib mugavalt peas ning selle pähe panemisega saavad hakkama ka pisemad lapsed, kes tülika sõlme sidumisega veel hätta jäävad.

Nokamütsid

Tõelisele rüblikule tasub soetada traditsiooniline nokamüts. Tegemist on stiilse peakattega, mis kaitseb imehästi nägu ja silmi päikese eest ning on seega väga praktiline lahendus. Nokamütse leidub Lenne poes samuti erisugustes värvides, mustrites ja põnevate lisadetailidega nii poistele kui tüdrukutele.

Lastele suvemütse valides on oluline arvestada nii meie kliima ilmastikutingimuste kui ka lapse isiklike eelistustega. Lenne kollektsioon pakub laia valikut mütse ja peakatteid, mis mitte ainult ei kaitse päikese eest, vaid on samal ajal ka stiilsed, isikupärased ja mugavad. Lenne eriilmeline lastemütside valik võimaldab soetada midagi nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidulikemaks üritusteks.

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga