Helkurkangast ülaosaga talvekombekas

art. nr 23319A 4200

Helkurkangast ülaosa teeb lapse pimedal ajal liiklejatele paremini nähtavaks!

Kombinesooni ülaosa ning alaosa Active kangad tagavad maksimaalse mugavuse igal ajal, kuna neid iseloomustab kõrge veekindlus ja hingavus. Veekindla pinnakattega kangas kaitseb tuule, vihma ja lume eest, ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist säilitades oma algsed omadused. Toote disainis on kasutatud helkurdetaile. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti. Kombinesoonil on reguleeritavad ja eemaldatavad jalakummid, mis hoiavad sääreosa kindlalt jalanõu peal.

Toote ülaosa Active ning alaosa ActivePlus kangast. Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niisukusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 5000/10000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 5000/10000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Teibitud alaosa õmblused lisavad tootele vetthülgavaid omadusi.
Topelt istmikusoojendus on lapsele pehme ja mugav. Kui laps armastab kelgul istuda või naudib pikki jalutuskäike kärus, siis topeltvooderdusega kombinesoon on just Teile!
Varrukate otstesse, kraesse ning kapuutsi lisatud pehme karv on asendamatu detail üleriiete puhul, sest lapse õrn nahk ei hõõrdu vastu töödeldud ja tugevat pealiskangast. Kuna kroogitud varrukate voldid on ihu vastas ebamugavad, siis eelista seda unikaalset lahendust.
Helkurkangas , pimedas helkiv print kangal muudab hämara lasteaia- või koolitee oluliselt turvalisemaks
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Sama värvi tooted

Osta lisaks