Ilmastikukindel talvejope aktiivsele noorele

art. nr 21367 9892

Pimedal ajal lisab lapse kooliteele turvalisust silmatorkav helkurkangas 

ActivePlus kangast jope tagab maksimaalse mugavuse igal ajal, kuna seda iseloomustab kõrge veekindlus ja hingavus. Veekindla pinnakattega kangas kaitseb tuule, vihma ja lume eest, ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist, säilitades oma algsed omadused. Väga sooja voodriga talvejope on helkurkangast mis aitab muuta lapse autojuhtide jaoks veelgi paremini nähtavaks. Jopel on kaks sügavat suletavat küljetaskut, kuhu on mugav panna mobiiltelefon ja koduvõtmed. Jope kapuutsil on efektne karvaääris, mis on pesu ajaks nööpidega eemaldatav. Parka disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal talvel.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Helkurkangas , pimedas helkiv print kangal muudab hämara lasteaia- või koolitee oluliselt turvalisemaks
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Osta lisaks