Talvekomplekt tüdrukutele

art. nr 21310 2995

Ilus ja praktiline väikeste tüdrukute talvekomplekt.

Vastupidavast ja ilmastikukindlast ActivePlus kangast valmistatud talvejopel siseküljel on pehme karvavooder. Pimedas helkiv kangas on laste suur lemmik. Koos disainis kasutatud helkurdetailidega muudab see hämaral ajal liikumise ja mängimise oluliselt turvalisemaks.Reguleeritavate traksidega püksid lubavad komplekti kohandada lapse kasvuga. Pükste kõrgem pihaosa hoiab lapse selja soojas isegi suures mänguhoos. Jopel on vahva trukiga tasku ja eriline diagonaalne esilukk. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Varrukate otstesse, kraesse ning kapuutsi lisatud pehme karv on asendamatu detail üleriiete puhul, sest lapse õrn nahk ei hõõrdu vastu töödeldud ja tugevat pealiskangast. Kuna kroogitud varrukate voldid on ihu vastas ebamugavad, siis eelista seda unikaalset lahendust.
Pehme karvavooder
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

61.95

Sama värvi tooted

Osta lisaks