Turvavööavadega talve kottkombe

art. nr 21300 176
Emade lemmik juba 15 aastat! Soe ja turvaline kottkombe Lenne talvekollektsioonist lapse esimesteks elukuudeks

Elu esimesteks õueskäikudeks on parim imikute kottkombinesoon. Kaks esilukku annavad vajalikku avarust nii vankris kui ka turvahällis magava lapse riietamiseks. Toote sees on turvavööavad lapse turvahälli kinnitamiseks. Rihmad jooksevad vastu lapse keha, mis on kõige turvalisem viis lapse sõidutamiseks.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)

KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.

Pealekeeratavad varrukaotsad pikendavad kandmisaega ehk ostes suurema suuruse saab panna käed (ja jalad) peitu ning lapse kasvades osta juurde kindad (ning papud).
Pehme ja õrn vooder on tehtud naturaalsest materjalist, milles on beebil mugav ja soe. Öko-Tex Standard 100 garanteerib, et tekstiil on turvaline, nahasõbralik ja see ei sisalda ohtlikke kemikaale.
Suuruste tabel

Original price was: 78.90€.Current price is: 47.34€.

Osta lisaks