Poiste kevadjope

art. nr 21262A 393
Lenne Denim Blue Collection
Ilmastikukindlast kangast jope on hea valik igas olukorras. Klassikaline lõige ja soliidsed toon toonis valitud detailid võimaldavad seda kanda nii piduliku kui ka teksapükste juurde sobiva igapäevase ülerõivana.  Ootamatute vihmahoogude puhul pakuvad lisakaitset tugevast kangast kõrge kaelus ning  kapuuts.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Sama värvi tooted

Osta lisaks