Teibitud õmblustega tüdrukute kevad-sügis jope

art. nr 21229a 229
Veekindla kevadjope valmistamisel on kasutatud õmblustehnoloogiaid, mis tagavad lapsele suurepärane kaitse iga ilmaga. Kõik õmblused on veekindlaks teibitud, seega ei pääse vesi isegi pikemalt vihma käes olemisega jopest läbi. ActivePlus kangast jope on hingav, kuid tõrjub vett ja mustust. Tänu reguleeritavatele varrukaotstele ja jope alläärele, saab selle lapsele täpselt sobivaks ning mugavaks seada. Ilmastikukindlast ActivePlus kangast jope sobib suurepäraselt nii teksapükste kui ka soojemate traksipükstega kandmiseks. Parkal on kaks taskut, kuhu laps saab soovi korral käed tuule eest peitu pista või panna hoiule väiksemad kindad. Salakavalatel kevad-sügisestel ilmadel ei lase pikendatud seljaosa kehale külma ligi ja lisasoojust annab kerge vatiinvooder. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

47.94

Osta lisaks