Tüdrukute Active+ kevadparka

art. nr 21228 168
Ilmastikukindlast ActivePlus kangast Lenne tüdrukute parka on ideaalne üleriie varakevadest hilissügiseni. Universaalne lõige sobib suurepäraselt soojemate traksipükste, teksapükste või kleidiga. Kõrge kaelus ja ilmastikukindel kapuuts ei lase ka suurematel tormituultel tuju rikkuda. Veekindla pinnakattega kangas kaitseb kandjat tuule ja vihma eest, ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist säilitades oma algsed omadused.  Parka esiküljel on kaks lukuga suletavat taskut. Helkurdetailid teevad lapse nähtavaks ka pimedamal ajal.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.