Tüdrukute Active+ kevadparka

art. nr 21227 663
Ilmastikukindlast ActivePlus kangast Lenne tüdrukute parka on ideaalne üleriie kevadest sügiseni. Stopperiga reguleeritav keskosa rõhutab tütarlapselikku figuuri ning võimaldab lapse kasvamisel parka suuruse sobivaks kohandada. Universaalne lõige sobib suurepäraselt soojemate traksipükste, teksapükste või kleidiga. Ootamatute vihmahoogude puhul pakuvad kaitset pikendatud seljaosa, kõrge kaelus ning tuule- ja veekindel kapuuts.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.

 

Suuruste tabel

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.