Ilmastikukindel Active+ kevadkombinesoon

art. nr 21204 265
Ideaalne kombekas pisikesele printsessile, mida kaunistab esiosas olev lipsuke 🎀

ActivePlus kangast kombinesoon sobib väga hästi aktiivsetele väikestele tüdrukutele, kes liiguvad palju õues ning ei pelga märga ilma. Säravad värvid on parim valik väikelapsele, kes armastab hoovis peitu pugeda või kipub omaette uitama minema. Erksas üleriides last on kerge jälgida kevadiste aiatööde kõrvalt ja eristada teda mänguplatsil teiste laste seast. Väga hea vee- ja tuulekindlusega kombekal on õhuke kevadvooder, mis annab lapsele maksimaalse liikumisvabaduse. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti. Kombinesooni helkurdetailid muudavad lapse nähtavaks ka pimedal ajal. Reguleeritavad ja eemaldatavad jalakummid hoiavad sääreosa kindlalt jalanõu peal.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)

KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine

Teibitud alaosa õmblused lisavad tootele vetthülgavaid omadusi.

Aas helkuri kinnitamiseks.

Suuruste tabel

Original price was: 84.90€.Current price is: 50.94€.

Osta lisaks