Helkurkangast kevad-sügis kombekas

art. nr 21202 2651
Õhuke ja kerge ilmastikukindlast helkurkangast kevadkombinesoon imikutele ja väikelastele!

Eriline silmatorkav kombekas on valmistatud pimedas helkivast kangast. Suletud sääreotstega kombekas ei vaja jalanõude lisamist ning on ideaalne lapsele, kes veel iseseisvalt õues ei jaluta. Active helkurkangas kaitseb last tuule ja vihma eest ja teeb lapse ka pimedamal ajal paremini nähtavaks. Kaks esilukku annavad vajalikku avarust nii vankris, kui ka turvahällis magava lapse riietamiseks.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
Täispuuvillane vooder on sobilik ka allergikutele ning tundliku nahaga kasutajatele. Öko-Tex Standard 100 garanteerib, et tekstiil on turvaline, nahasõbralik ja ei sisalda ohtlikke kemikaale.
KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Pealekeeratavad varrukaotsad pikendavad kandmisaega ehk ostes suurema suuruse saab panna käed (ja jalad) peitu ning lapse kasvades osta juurde kindad (ning papud).
Suuruste tabel

41.94

Sama värvi tooted

Osta lisaks