Muudetava alaosaga talvekombekas

art. nr 20303 1000

“Seda toodet soovitavad Lenne disainerid sinu talvebeebile. Detsember 2020”

“Snowy Reindeer” Disainer Merike Hiibus

Muudetava alaosaga soe ja ilmastikukindel talvekombinesoon beebidele.

Ilusa pastelset tooni kombinesooni kaks esilukku annavad vajalikku avarust nii vankris kui ka turvahällis magava lapse riietamiseks. Pehmed jalakummid hoiavad sääreosa kindlalt jalanõu peal.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Magamiskotiks muudetav kombinesoon.
Täispuuvillane vooder on sobilik ka allergikutele ning tundliku nahaga kasutajatele. Öko-Tex Standard 100 garanteerib, et tekstiil on turvaline, nahasõbralik ja ei sisalda ohtlikke kemikaale.

 

Suuruste tabel

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Osta lisaks