Tüdrukute Active+ kevadmantel

art. nr 20268 299
Ilmastikukindlast ActivePlus kangast Le-Company parka on super valik iga tuju ja ilmaga! Veekindla pinnakattega kangas kaitseb kandjat tuule ja vihma eest, ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist, säilitades oma algsed omadused. Tütarlapselikku liivakella figuuri rõhutav klassikaline lõige ja lahe metallic läige on ideaalsed kooli, teatrisse või vabaõhukontsertile. Tänu kõrgele kaelusele ning trukkidega eemaldatavale ilmastikukindlale kapuutsile on hoolikalt sätitud välimus selfie-väärne ka tüütute tuulte ja vihmahoogude korral. Kanga metalne läige lisab pidulikule riietusele veelgi sära. Kummiga reguleeritav vööosa annab mantlile kauni kuju ja võimaldab seda kasvamisel kandjaga kohandada. Varrukaid on võimalik reguleerida trukkide abil.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active+ kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ◆Veepidavus: veesamba kõrgus 10 000 mm ◆Hingavus: auru läbilaskvus 10 000 g/m2/24h ◆Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ◆Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.

 

Suuruste tabel

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Osta lisaks