Poiste kevadjope

art. nr 20222 330
Avara lõikega tuule- ja vihmakindel poistejope on ilus ning praktiline valik. Erinevat tooni kangad rõhutavad detailide kontrastsust. Tumedam alumine pool aitab vähendada tülikaid pesukordi, kuna peidab väiksemad plekid ning riietus näeb hea välja ka peale porist ilma. Kergel jopel on kaks lukuga suletavat küljetaskut, kuhu laps saab käed tuule eest peitu pista või panna turvaliselt hoiule väiksemad kindad. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

48.93

Osta lisaks