Poiste kevadparka

art. nr 20221 299
Avara lõikega tuule- ja vihmakindel poiste parka sobib suurepäraselt nii teksapükste kui ka soojemate traksipükstega kandmiseks. Jopel on kaks lukuga suletavat küljetaskut, kuhu laps saab soovi korral käed tuule eest peitu pista või panna hoiule väiksemad kindad. Lukuga suletav rinnatasku on kindel koht, kuhu mahub kommiraha, uksevõti või ühistranspordi pilet. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti. Helkurdetailid teevad lapse nähtavaks ka pimedamal ajal.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KERGE SOOJUSTUS * on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasutamiseks temperatuuridel +5..+15°C, kuid vastavate lisakihtide kasutamisel alates +0°C.Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
100% fliisvooder
Aas helkuri kinnitamiseks.

 

 

Suuruste tabel

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.