Väikelaste kevadkombinesoon

art. nr 20202 160
Kerge ja mugav kombinesoon kevadisteks jalutuskäikudeks. Kaunis beebitüdrukute kombe on valmistatud luksuslikust kangast, mis on väga pehme ja hingav. Imearmsad kaunistused ja pastelset tooni läikega kangas teevad igast jalutuskäigust fotosessiooni võimaluse. Kaks esilukku annavad vajalikku avarust magava lapse riietamiseks. Kombinesoonil on pehmed jalakummid, mis hoiavad sääreosa kindlalt jalanõu peal.

○Veepidavus: veesamba kõrgus 600 mm ○ Hingavus: auru läbilaskvus 600 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Pehme ja õrn vooder on tehtud naturaalsest materjalist, milles on beebil mugav ja soe. Öko-Tex Standard 100 garanteerib, et tekstiil on turvaline, nahasõbralik ja see ei sisalda ohtlikke kemikaale.
Pealekeeratavad varrukaotsad pikendavad kandmisaega ehk ostes suurema suuruse saab panna käed (ja jalad) peitu ning lapse kasvades osta juurde kindad (ning papud).
Suuruste tabel

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.