Turvavööavadega kevade kottkombe

art. nr 20200 1770
Tuulekindel ja soe kottkombekas lapse esimesteks elukuudeks.

Lukuga avatav kottkombinesoon võimaldab lapsel jätkata rahulikku und ka ootamatute mähkmevahetuste ajal. Kombinesooni sees on turvavööavad lapse turvahälli kinnitamiseks 3-punkti turvavööga. Turvahälli rihmad jooksevad vastu lapse keha, mis on kõige turvalisem viis lapse sõidutamiseks

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Pealekeeratavad varrukaotsad pikendavad kandmisaega ehk ostes suurema suuruse saab panna käed (ja jalad) peitu ning lapse kasvades osta juurde kindad (ning papud).
Pehme ja õrn vooder on tehtud naturaalsest materjalist, milles on beebil mugav ja soe. Öko-Tex Standard 100 garanteerib, et tekstiil on turvaline, nahasõbralik ja see ei sisalda ohtlikke kemikaale.
Suuruste tabel

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.