Tüdrukute talveparka

art. nr 19670 4555

Moodne talveparka ombre-efektiga kangast ning reguleeritava keskkohaga

Tüdrukute parka Le-Company talvekollektsioonist on eriti moodsa väljanägemisega. Eriline ombre-efektiga kangas ning imeilus kapuutsikarv lisavad  talveparkale luksuslikkust ja omapära. Helkurdetailid lukkude küljes ning kapuutsil viimistlevad noortele disainitud talveparka täiuslikkuseni. Parka esiküljel on kaks sügavat taskut. Kapuutsikarv on nööpidega eemaldatav.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Stopperiga reguleeritav vöökoht on suurepärane viis piha rõhutamiseks või suure suuruse puhul tootele kuju andmiseks.
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel
Puhasta

49.50

Osta lisaks