Ühevärviline vööga talvemantel

art. nr 19361 159

Ilus vööga mantel ilmastikukindlast kangast on ideaalne koolis käimiseks

Le-Company ühevärviline vööga mantel on ideaalne koolis käimiseks, sest tänu keskkohta rõhutavale vööle ning naiselikule lõikele näeb tütarlaps alati esinduslik välja. Mantel on oma kangaomaduste poolest sama ilmastikukindel, kui mistahes teine Le-Company üleriie. Mantli esiküljel on kaks lukuga taskut, kuhu panna koduvõtmed ja telefon. Kapuutsikarv on nööpidega eemaldatav. Mantli disainis on kasutatud helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal talvel. Mantlil on trukkidega eemaldatav kapuuts.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel
Puhasta

53.50

Osta lisaks