Kerge talveparka karvase kapuutsiga

art. nr 19359 2009

Kerge ja omapärane Le-Company talveparka tüdrukutele

Tüdrukute parka Le-Company talvekollektsioonist on mõnusalt kerge ja mugav. Väga pehmest karvast kapuutsivooder ning imeilus kapuutsikarv lisavad  talveparkale luksuslikkust ja omapära. Nahast õlaembleem ning helkurdetailid lukkude küljes ning kapuutsil viimistlevad noortele disainitud talveparka täiuslikkuseni. Varrukaid on võimalik reguleerida trukkide abil. Parka esiküljel on kaks sügavat klappidega taskut. Kapuutsikarv on nööpidega eemaldatav.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KÕIGE SOOJEM ⁑⁑ soojustus sobib kandmiseks ka väga külma ilmaga. Hingavad materjalid ei aja last higistama, kuid toode on siiski piisavalt soe, et muretult nautida talveilma. Sobib kasutamiseks temperatuuridel -20..-5°C ning vastavate aluskihtide kasutamisel ka temperatuuridel kuni-30°C.
Stopperiga reguleeritav vöökoht on suurepärane viis piha rõhutamiseks või suure suuruse puhul tootele kuju andmiseks.
Aas helkuri kinnitamiseks.
Suuruste tabel

52.00

Osta lisaks