Le-Company tüdrukute kevadjope

art. nr 19269 108
Lenne Denim Blue Collection
Le-Company ühevärviline jope on stiilne ja ilus. Ajatutes neutraalsetes toonides jope sobib hästi nii vabal ajal kandmiseks, kooli kui ka pidulike riiete peale. Ilmastikukindla viimistlusega jopel on õhuke vatiinvooder ja  kaks lukuga suletavat taskut. Disainis kasutatud helkurdetailid muudavad kandja paremini nähtavaks ka pimedal ajal.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasutamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.

 

Suuruste tabel

25.65

Osta lisaks